Fotografams yra labai pravartu turėti šį nešiojamą keturių galvučių apšvietimo su šviesdėžėmis rinkinį. Šis rinkinys gali būti panaudotas drabužių, modelių, avalynės, rankinių, keramikos ir pan. fotografavimui. Tai puikus pasirinkimas studijiniam ar portretiniam fotografavimui.

Šio rinkinio ypatybės:

Balta danga – balta šviesa sklindanti iš balto minkšto uždangalo apsaugo nuo šešėlių fotografuojant daiktus ar modelius.

Šalta balta šviesa: 8 lemputės gali būti išdėstytos ant dviejų stovų, kurie užtikrins tikrai pakankamą apšvietimą. Šviesos spalva tiksliai pritaikyta skaitmeninei ir analoginei fotografijai. Nebus melsvumo ir geltonumo!

Energijos taupymas - 8 x 105 W lemputės yra taupančios elektros energiją.

50 x 70 cm kvadratinė šviesos sklaidymo dėžė – sušvelnintas šviesos srautas ir šešėlių nebuvimas tobulam fotografavimui. Sidabro spalvos vidus sumažins šviesos praradimą ir padidins šviesos sklaidą.

Balta, minkšta danga sustiprins minkštos šviesos efektą. Nebus melsvumo ir geltonumo.

Apšvietimo stovas – trys tvirtos kojelės su fiksavimo sistema saugiai laikys lemputes ir šviesdėžes. Reguliuojamas 81 cm - 205 cm aukštis leis išskleisti ir suskleisti stovus be papildomų pastangų. Stovai pagaminti iš aliuminio – mažai sveria ir lengvai transportuojami.

Siuntinį sudaro: 2 x šviesos sklaidymo dėžės (50 x 70 cm) su baltu ekranu, 2 x šviesos laikikliai (keturios galvutės), 2 x stovai ir 8 x 105 W spiralinės CFL lemputės.

  • CFL lemputės: 8 x 105 W
  • Šviesdėžė: 50 x 70 cm
  • Reguliuojamas aukštis: 81 cm - 205 cm
  • Stovas: iš aliuminio, lengvas, nesudėtingai perkeliamas

Charakteristikos

Spalva
Įvairiaspalvis
Pakuotės svoris (kg)
7,3
Gamintojas
vidaXL

Lankytojai taip pat domėjosi: